Цими днями завершили роботи на вулиці Глушець, де встановили 98 LED-світильників та додаткові — над пішохідними переходами. За рахунок економії електроенергії міський бюджет витрачатиме на 30 відсотків менше коштів на освітлення цієї вулиці, а демонтовані старі світильники будуть використані в районах приватної забудови. Перед цим таку реконструкцію зробили на проспекті Соборності та вулиці Володимирській.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59