Його м’яке та витривале штучне покриття гарантуватиме безпеку відвідувачам. Представники міської влади подарували юним лучанам, які тут займатимуться спортом, інвентар для гри у футбол, волейбол, баскетбол. Свято продовжилося змаганнями, організованими комунальним закладом «Спорт для всіх». Свою гру продемонстрували баскетболісти з команди майстрів «Старий Луцьк». Це вже тринадцятий такий майданчик у місті.
158
У віддаленому мікрорайоні міста, на вулиці Володимирській, 95-а, відкрито спортивний майданчик.
![Луцьк: Спорт приходить на околиці](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/09/210920/majd.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59