Він традиційно проводиться щороку для визначення 30 найталановитіших учнів та вихованців житомирських загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, які своїми досягненнями прославили рідне місто на різноманітних олімпіадах та змаганнях. Переможців обрали у п’яти номінаціях: «Інтелект року», «Дослідник року», «Лідер року», «Спортсмен року» і «Талант року». Наймолодшій цьогорічній стипендіатці — лише вісім, а найстарші навчаються в одинадцятому класі. У міській раді переконані, що такі відзнаки допоможуть підтримати юні таланти і спонукати їх до нових звершень і перемог.
121
Стипендіями міського голови у розмірі 1 000 гривень нагородили у Житомирі переможців загальноміського конкурсу «Обдарованість року».
![Житомир: Відзначили обдарованих учнів стипендіями](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/10/231020/obdarovanist_1.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59