Знаки народної пошани «За боротьбу із пандемією» та медалі «За самовідданість і жертовність справі медичного працівника при боротьбі з COVID-19» отримали медики Славутської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Вони одними з перших в області почали приймати та лікувати хворих на коронавірусну інфекцію, обслуговуючи пацієнтів не тільки зі свого, а й з сусідніх районів. Набуваючи новий досвід, лікарі, медсестри та санітарки продовжують боротись за життя земляків. Зі словами глибокої шани і подяки відзнаки вручив міський голова Василь Сидор. Під час зустрічі керівники медичних закладів та представники міської влади вкотре обговорили проблеми медиків, зупинились на тих, котрі необхідно вирішувати нагально.
Медицина
190
190
Медики Славутської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги отримали знаки народної пошани.
![Медиків нагородили за боротьбу з COVID-19](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/11/271120/Медиків нагородили.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59