Майже сім десятків працівників стверджують, що відчувають тиск із боку керівництва та Держлісгоспу. Це питання розглядатиметься на засіданні парламентського Комітету з питань екологічної політики та природокористування, повідомив О. Фельдман, який обіймає посаду секретаря цього комітету. Йтиметься передусім про недосконале законодавство, однак ні для кого вже не є секретними факти незаконної вирубки лісу, вилову риби та браконьєрства в Чорнобильській зоні, наголосив народний депутат. Він вбачає перспективу розвитку цієї зони як туристичного осередку. Нині ж задіяно не більш як десять відсотків туристичного потенціалу відчуженої території. І це за умов активної уваги міжнародної спільноти до цієї зони. Багато іноземців зацікавлені в тому, щоб відвідати Чорнобиль і готові всіляко сприяти розширенню туристичної інфраструктури, запевняє О. Фельдман. Під час засідання комітету, за його словами, планується сформувати депутатську групу, яка контролюватиме процес розвитку туризму в Чорнобильській зоні.
Брифінги
63
63
Представник фракції «Опозиційна платформа — За життя» Олександр Фельдман поінформував, що отримав звернення від представників «Чорнобильського заповідника».
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
112 січня – День українського політв’язня 97
-
2Розпочався прийом заявок на насіння та добрива від програми USAID «Врожай» для весняної посівної 75
-
3Україна наростила молочний експорт в 2024 році 73
-
48 січня Україна відзначає 90-ту річницю з дня народження Василя Симоненка 71
-
5Зареєстровано законопроєкт, який вдосконалює правові засади діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів 60