З нагоди 103-ї річниці з дня визволення Житомира від більшовицьких окупантів підрозділами Армії УНР на чолі з Петром Болболчаном Пластовий молодіжний центр міської ради провів для школярів і пластунів міста квест «День звитяги». Всі його локації були пов’язані з визвольними змаганнями українського народу. У кожній такій точці учасники заходу повинні були знайти та сканувати QR-код і виконати завдання на знання історії міста та держави. Переможці — команди ЗОШ № 28 та гуманітарної гімназії № 23 — отримали призи від міської ради. А після завершення квесту усіх охочих запросили на перегляд тематичної кінострічки «Чорний ворон» у Місцевому навколокультурному просторі.
101
Пластовий молодіжний центр міської ради провів для школярів і пластунів Житомира квест «День звитяги».
![Пластуни відзначили річницю визволення Житомира](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/02/240221/den_zvytiahy_2.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59