За традицією, з останнім навчальним днем майбутніх офіцерів привітали їхні колеги з молодших курсів. Випускники пройшли під гучні оплески «живим коридором» і подарували першокурсникам солодощі з побажаннями веселих і солодких років навчання в інституті. На завершення останнього навчального дня п’ятикурсники вишикувалися для фотосесії і запустили у небо синьо-жовті кульки як символ сподівань на майбутню успішну кар’єру у Збройних Силах України.
180
Символічний останній дзвоник пролунав нещодавно у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова для курсантів-випускників, які готуються отримати лейтенантські погони.
![Житомир: Останній дзвоник для майбутніх офіцерів](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/03/090321/kursanty_1.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59