13 березня. «Минай» — «Інгулець». 0:1. Ужгород. «Авангард». Без глядачів. Рефері — Сергій Бойко (Київська область). Гол: Бартулович, 37 (п). Вилучено Карася («Минай», 25, друге попередження).

«Ворскла» — «Дніпро-1». 0:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 925 глядачів. Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Гол: Довбик, 41. Вилучено Дугласа («Дніпро-1», 54, друге попередження).

Матч «Львів» — «Рух» перенесено.

14 березня. «Маріуполь» — «Колос». 1:4. Ковалівка. «Колос». 2 348 глядачів. Рефері — Олександр Шандор (Львів). Голи: Бондаренко, 45+1 — Чурко, 5, Костишин, 27, Новак, 48, Лисенко, 61.

«Зоря» — «Динамо». 0:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 4 127 глядачів. Рефері — Юрій Іванов (Макіївка). Голи: Бєсєдін, 55, Сидорчук, 59.

«Шахтар» — «Десна». 4:0. Київ. НСК «Олімпійський». 3 802 глядачі. Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: Тете, 34 (п), 80, Соломон, 75, 76.

«Олександрія» — «Олімпік». 2:0. Олександрія. КСК «Ніка». 689 глядачів. Рефері — Олексій Деревинський (Київ). Голи: Бондаренко, 28, Стецьков, 90.

Поєдинок у Києві суперники почали досить обережно. «Шахтар» більше володів м’ячем, чернігівці відповідали контратаками. Деякі з них були по-справжньому небезпечні, однак рахунок у першому таймі відкрили господарі поля.

Після перерви «Десна» кинулася відігруватися, створила кілька моментів. Але впродовж останньої 20-хвилинки донеччани тричі забили. Двічі відзначився Манор Соломон (на знімку вгорі).

***

У Запоріжжі зійшлися лідер і третя команда турнірної таблиці. Динамівці одразу дали зрозуміти, що вийшли на поле задля перемоги. Вони виявляли активність, намагалися діяти комбінаційно. А «Зоря» дбала про оборону і контратакувала за найменшої нагоди. Однак перший тайм завершився без забитих м’ячів.

Після перерви кияни подвійним ударом протягом п’яти хвилин схилили шальки терезів на свій бік. Спершу відзначився Бєсєдін, котрий після прострілу Сидорчука вніс м’яч у ворота. Потім уже Сидорчук забив гол-красень. Після подачі кутового Шапаренком з лівого флангу капітан динамівців упіймав м’яч на ногу у півколі перед карним майданчиком і завдав влучного гарматного удару. Сидорчук (на знімку внизу крайній праворуч) визнаний найкращим гравцем туру, а Луческу — тренером.