Його учасники повинні були розмістити на особистій сторінці у Фейсбуці чи Інстаграмі відеозапис виконання улюбленого поетичного твору та зібрати під роликом якомога більшу кількість коментарів. Загалом до конкурсу долучилося 59 юних поціновувачів художнього слова. Найкращих декламаторів запросили до управління культури міської ради, де вони ще раз натхненно продемонстрували свої таланти та отримали дипломи й подарунки.
Житомир.
38
У Житомирі нагородили переможців дитячого онлайн-конкурсу читців-декламаторів творів Лесі Українки і Тараса Шевченка.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59