За ініціативою міського голови Сергія Лисицького до населеного пункту запросили школярів з усіх сіл та селищ Олевщини у супроводі старост. Разом вони посадили у центрі міста півсотні туй на знак дружньої співпраці населених пунктів краю заради спільного процвітання. Кошти на створення алеї надали зі своєї заробітної плати очільник міста разом із заступниками, секретарем міськради та керуючим справами виконавчого комітету. Після закінчення екоакції усі юні учасники заходу отримали від Сергія Лисицького подарунки на згадку.
121
Символічна «Алея громади» з’явилася на Соборній площі в Олевську.
![Житомирщина: Об’єднали громаду спільною алеєю](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/04/160421/aleja_gromady_2.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59