Ініціатори акції — активісти місцевого товариства «Союз Чорнобиль». Згадану алею заклали ще два десятиліття тому, коли відзначали 15-ті роковини аварії на ЧАЕС. На жаль, відтоді чимало земляків, які рятували людство від «мирного атома», відійшли у вічність. Тож їхні живі побратими вважали своїм обов’язком відновити та продовжити алею.
138
У місті Гадяч на Алеї героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, розташованій поблизу ліцею № 4 імені Лесі Українки, з’явилися півсотні нових дерев.
![Полтавщина: Алея на честь героїв-чорнобильців](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/04/210421/chornob_aleja.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59