Грають «Агробізнес» і «Динамо».

«Агробізнес» (Волочиськ) — «Динамо» (Київ). 0:3. Голи: Лєднєв, 45, Бєсєдін, 67, Буяльський, 81.

«Агробізнес»: Артим, Курило, Бойчук, Слотюк, Романюк, Юхимович, Іван Когут (Семенець, 70), Микола Когут, Косовський (Ярмоленко, 82), Груша (Семенюк, 62), Дудик (Немтінов, 82). Тренер — Олександр Чижевський.

«Динамо»: Бойко, Тимчик (Караваєв, 46), Сирота, Попов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 66), Лєднєв (Буяльський, 66), Циганков, Родрігес (Сідклей, 66), Бєсєдін (Супряга, 79). Тренер — Мірча Луческу.

Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя), арбітр VAR — Микола Балакін (Київська область).

Тернопіль. Міський стадіон імені Романа Шухевича. 3 787 глядачів. 13 градусів.

Протягом першого тайму умовні господарі не тільки не створили моментів, а й жодного разу не пробили по воротах. Перевага динамівців була величезною, але реалізувати її ніяк не вдавалося, елементарно не таланило.

Утім, кияни налаштувалися дуже серйозно. І їхня робота була винагороджена. На останній хвилині перед перервою «біло-сині» відкрили рахунок. Комбінацію Тимчик — Сидорчук — Родрігес влучним ударом метрів з двадцяти низом у правий нижній кут завершив Лєднєв.

У другому таймі динамівці продовжували домінувати. Козиряцький призначив пенальті у ворота «Агробізнесу», але арбітр VAR переконав його скасувати рішення. Динамівці спокійно відреагували на це. Те скасування, либонь, додало вогню їхнім наступальним діям. Невдовзі вони подвоїли рахунок. Бєсєдін приблизно з такої самої дистанції, як і Лєднєв, влучив у ворота, але в нижній лівий кут.

Потім Циганков класно розігнав атаку, віддав передачу на Караваєва, а той виклав м’яч під удар Буяльському, котрий технічно ударом низом встановив остаточний рахунок.

«Олександрія» — «Зоря» (Луганськ). 1:1 (пенальті — 3:4). Голи: Кочергін, 20, Бондаренко, 90+2 (п). Серія пенальті: Назарина 0:1, Шастал 1:1, Шагаб 1:2, Бондаренко 2:2, Іванісеня 2:2 (промах), Мишенко 3:2, Юрченко 3:3, Дубра 3:3 (промах), Фаворов 3:4, Стецьков 3:4 (воротар).

«Олександрія»: Паньків, Бабогло (Пашаєв, 46), Ковалець (Шастал, 72), Третьяков (Мишенко, 84), Дришлюк, Лучкевич (Сецьков, 80), Сітало (Устименко, 72), Банада, Вантух, Бондаренко, Дубра. Тренер — Володимир Шаран.

«Зоря»: Васіль (Шевченко, 120), Фаворов, Іванісеня, Вернидуб, Циганик, Назарина, Кочергін, Юрченко, Кабаєв (Луньов, 104), Гладкий (Цвек, 90+6), Аллагяр (Шагаб, 104). Тренер — Віктор Скрипник.

Рефері — Ігор Пасхал (Херсон), арбітр VAR — Денис Шурман (Київська область).

Олександрія. КСК «Ніка». 1 750 глядачів. 12 градусів.

Цей матч — справжня драма. «Зоря» претендує на медалі, а для «Олександрії» кубковий турнір — останній шанс потрапити до Ліги Європи. Ця обставина дуже вплинула на перебіг боротьби.

Перший тайм був за гостями, котрі відкрили рахунок. Кочергін пробив здалеку потужно і влучно низом.

Після перерви вже господарі були активніші. Хоча все йшло до того, що «Зоря» мінімально виграє. Але на другій доданій хвилині «Олександрія» заробила і реалізувала пенальті. Далі овертайми, які не дали нікому переваги. У підсумку долю матчу вирішила «лотерея» — післяматчеві пенальті.

Отже, у фіналі 13 травня в Тернополі зустрінуться «Динамо» і «Зоря». До речі, динамівці проведуть таку зустріч увісімнадцяте.

***

Чемпіонат УПЛ. Пропущений поєдинок 1-го туру. 21 квітня.

«Львів» — «Минай». 1:0. Луцьк. «Авангард». Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Гол: Маємбе Шеммі, 39 (автогол).