Із Міжнародним днем захисту дітей їх привітали працівники профільного департаменту міськради. Вони також вручили подарунки юним городянам безпосередньо в родинах. Презенти від міськради отримали 34 дитини полеглих учасників АТО/ООС і 11 — із чотирьох прийомних родин. Подарунки для них добирали з урахуванням вікових особливостей, уподобань і захоплень: безпровідні навушники, скетч-маркери, скейтборди, самокати, настільні ігри, набори для творчості тощо.
Фото з сайту Кременчуцької міськради.
47
Діти полеглих захисників України, а також ті, хто виховується у прийомних родинах, отримали у Кременчуці подарунки до свята.
![Полтавщина: Подарунки добирали з урахуванням уподобань і захоплень](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/06/010621/podar_dity.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59