— Це дало нам змогу виділити кошти на розв’язання багатьох проблем. Серед них, зокрема, ліквідація наслідків стихії 25 червня, грейдерування доріг у населених пунктах, встановлення відеонагляду в Рокитнівських ліцеях № 1 та № 2, ремонт актової зали Рокитнівського професійного ліцею, придбання твердопаливного котла та ремонт покрівлі котельні амбулаторії у селищі Томашгород, оздоровлення дітей у літній період, проведення фестивалю «Зберися, мій родоньку» та заходи до 30-ї річниці Незалежності України, співфінансування заходів «Нової української школи», — розповів рокитнівський селищний голова Григорій Таргонський.
138
Рокитнівська громада план шести місяців із власних надходжень перевиконала на більш як 5 мільйонів гривень.
![Рівненщина: Раціонально розподілити кошти](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/07/130721/gryvni3.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59