Тривала спека прогріла воду в найглибшому озері України до 25,8 градуса. На всіх пляжах людно, що тішить господарів гостьових садиб, а ще продавців знаменитих світязьких пончиків. Цей місцевий делікатес, який заледве вміщається у руці, має різні начинки: з повидлом, маком, згущенкою, та найпопулярніші, звичайно, з чорницею. Найкраще почуваються на цьому величному озері діти. Мілководдя тут сягає ста метрів, тож батькам не боязко відпускати малечу у воду. Тож, збираючись у відпустку, подумайте, а чи варто їхати за моря, океани, а чи, може, краще відпочити на Шацьких озерах. Бо, окрім Світязя, тут є ще такі великі озера, як Пулемецьке, Люцимер, Пісочне, Велике Чорне та ще майже два десятки менших.
242
Збираючись у відпустку, подумайте, а чи варто їхати за моря, океани, а чи, може, краще відпочити на Шацьких озерах.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59