Організатори заходу нагадали про щорічний обласний фотоконкурс, приурочений до Дня туризму, участь у якому можуть узяти всі охочі (роботи приймають до 15 вересня). Цікавими були доповіді не лише туристів, а й бізнесменів щодо створення квестів, які реалізовуються в Житомирській ОТГ: пішохідні, велосипедні, автомобільні та музейні. Останні спеціально розроблені для відвідувачів Національного музею космонавтики імені С. П. Корольова та Житомирського обласного краєзнавчого музею. Гості прослуховують екскурсію, а потім на бажання проходять квест, наприкінці якого отримують сертифікат.
110
Майже п’ятдесят учасників з’їхалися до держуніверситету «Житомирська політехніка» на відкриту конференцію «Перспективи розвитку туризму Житомирщини в післякарантинний період».
![Житомирщина: Квест у музеї](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/07/210721/turyzm_vezha_1.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59