Спробуйте переламати березовий віник. Упевнена: не вдасться. А ось із гілочкою з нього легко впоратись. У народі жартома це називають «закон віника». На жаль, ми останнім часом забуваємо про цю народну мудрість. Сила — в єдності. Тільки так зможемо зберегти цілісність своєї держави. А якщо згуртуємось, то й піднімемо країну з колін. Лише на сильну Україну зважатимуть у світі. Почнімо із поваги самих до себе.
Рівне.
З пошти
171
171
Сила — в єдності. Тільки так зможемо зберегти цілісність своєї держави.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59