Сприятиме цьому і творчий доробок поета з Ірпеня на Київщині Олександра Борщенка. Віднедавна автор, в арсеналі якого вісім «дорослих» книжок поезії, почав писати і для дітей. Минулоріч побачила світ його жартівлива абетка «Від А до Я: про звірят для всіх малят». Веселі римовані рядки допомагають малечі швидше вивчити літери і навчитись читати. Нещодавно вийшла друком друга книга — віршована казка «Равлик до равлика в гості ходив», яка, поза сумнівом, знайде своїх читачів. Симпатичні кольорові ілюстрації художниці Ганни Мокієнко також посприяють, щоб книжечка сподобалась малюкам.
Київська область.
З пошти
215
215
Педагоги наполягають: важливо, щоб діти починали читати рідною мовою і щоб їм це подобалось.
![Щоб діти росли патріотами](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/09/080921/b.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59