І не тому, що ми не гостинні, а тому, що в нас і без Олімпіади багато дірок, залатати які не маємо коштів. Краще б подумали про дітей і гроші, які мали б спрямувати на Олімпіаду, витратили на них. Шкіл у багатодітному Поліссі не вистачає, деякі в аварійному стані. Діти навчаються в кілька змін, у тісноті. А в деяких громадах взагалі немає дитсадків для малюків.
Рівненський район Рівненщини.
З пошти
48
48
Ми всім селом вжахнулись, коли почули по ТБ про нову президентську ініціативу провести в Україні Олімпіаду.
![Думайте про школи, а не про Олімпіаду](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/09/140921/350_e.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59