У нашому будинку встановили загальнобудинковий газовий лічильник — і відтоді кожному мешканцю почали нараховувати плату за газ за його показаннями, пропорційно. Але, погодьтеся, що витрати газу у кожної родини різні. Зрозуміло, що сім’я, де є діти та ще й декілька дорослих, споживає значно більше газу, ніж одна людина пенсійного віку. Однак те нікого не обходить. Зрозуміло, що понад 20 кубів у літні місяці для пенсіонерки занадто! Але доводиться платити. У вересні виставили 36 куб. м. Згодом будуть всі 45, а то і 50? Не розумію, чому я повинна платити за інших? Невже газові господарства не можуть встановити лічильники, щоб кожен споживач платив за те, що він споживає.
Житомир.
З пошти
117
117
Невже газові господарства не можуть встановити лічильники, щоб кожен споживач платив за те, що він споживає.
![Не хочу платити за сусідів](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/11/051121/gaz-raxunok.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59