На офіційному рівні нас переконують, що у більшості областей України, які у червоній зоні карантину, експерти та лікарі фіксують прояви стабілізації ситуації. Це видно за кількістю нових випадків та госпіталізацій. Як тоді сприймати інформацію про нові антирекорди, що обговорюється у багатьох ЗМІ, надто — у соцмережах? Звідки тоді беруться чутки про нестачу кисню, відсутність ліжко-місць, проблеми з вакцинуванням. А тут ще й ВООЗ висловила своє бачення і підбадьорила, мовляв, хворіти на коронавірус люди вже не перестануть і сам вірус нікуди не зникне. Дивно, ми живемо з цим лихом уже другий рік, але так і не згуртувалися проти нього, не виробили єдиної правильної лінії захисту та протистояння.
Київ.
З пошти
103
103
Ви помітили, що в суспільстві є декілька версій перебігу й боротьби з коронавірусом.
![Якщо все добре, спростуйте чутки!](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/11/111121/kovid.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59