Пенсії — основне джерело існування людей похилого віку. Бідні люди заливаються слізьми. Вони пропрацювали все життя, мають великий стаж роботи, а у результаті отримують мізерні виплати. Хто, як не держава, мусить піклуватися про кожного громадянина, який вже життя працював, а тепер втратив працездатність за віком! На ділі маємо інше. Не розумію, чому більшість пенсіонерів змушені виживати, маючи виплати, які значно менші за прожитковий мінімум для непрацездатних осіб?
Миколаїв.
З пошти
104
104
Держава мусить піклуватися про кожного громадянина, який вже життя працював, а тепер втратив працездатність за віком.
![Чому пенсії нижчі за прожитковий мінімум?](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/11/231121/pens.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59