Водночас, проти були б 8%, а 21,6% — не визначилися або не брали б участі у всенародному волевиявленні. Такі результати опитування. У цьогорічному референдумі, стверджують науковці-дослідники, взяли б участь 78,3% населення, та 89,8% із них проголосували б за незалежність, 10,2% — проти. Тепер пригадаймо референдум 1991-го. На єдине запитання: «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?» при явці на всеукраїнське опитування 85%, своє «так» тоді сказали 90% із тих, хто проголосував. Лише 7% висловилися проти, ще 2% бюлетенів визнали недійсними. Попри незначні відхилення, які можна пояснити статистичною похибкою, українці послідовні у своїх уподобаннях і переконаннях. Робимо висновок. Все буде — Незалежна Україна!
Хмельницька область.
З пошти
88
88
Якби референдум проводився нині, за незалежність держави Україна проголосували б 70,3% населення.
![Народ свої переконання не змінює](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/11/301121/Akt.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59