Прочитав інформацію про те, як українці витрачають «ковідну тисячу». На момент оприлюднення даних було відкрито понад півтора мільйона віртуальних карток, а виплати отримали кількасот тисяч клієнтів! Майже 30 мільйонів гривень із них співвітчизники уже витратили на найпопулярніші категорії: книжкові магазини, кінотеатри, залізничні та авіаквитки по Україні, театри, спортзали, концерти, музеї. Все це добре. Але, вважаю, що слід би було передбачити й таку можливість, як добровільні пожертви для наших захисників, які, не шкодуючи себе, стоять на сторожі нашого спокою. Переконаний, що багато свідомих співгромадян підтримають цю пропозицію. Дивує, чому така проста ідея ще раніше не спала на думку ініціаторам акції! Адже все так просто і лежить на поверхні.
Київська область.
З пошти
165
165
Серед категорій витрат 'ковідної тисячі' варто було б передбачити і добровільні пожертви для наших захисників.
![«Ковідну тисячу» — нашим захисникам!](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/12/201221/tysyacha-griven.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59