У Привільненській громаді Дубенського району в черзі на поліпшення житлових умов та придбання житла перебуває вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зовсім нещодавно новоселом стала Олеся Федорчук з цієї черги, яка з 2012 року набула статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Держава придбала їй будинок у селі Зелене цієї громади. Привільненська сільська рада допомогла облаштувати у ньому сучасні системи опалення та водопроводу.
116
Нещодавно новоселом стала Олеся Федорчук, яка з 2012 року набула статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59