Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. Другий тайм перерваного матчу 12-го туру.
«Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Металіст» (Харків). 2:2. Голи: Мандзюк, 10, Зозуля, 14, Едмар 31, Девич, 82.
«Дніпро»: Бойко, Мандзюк, Дуглас (Влад 84), Чеберячко, Федецький, Канкава, Ротань, Зозуля, Коноплянка, Селезньов (Джуліано 61), Матеус. Тренер — Гуанде Рамос.
«Металіст»: Горяїнов, Ксьонз, Папа, Моледо, Азеведо, Едмар, Соуза, Бланко, Гомес (Марлос 72), Соса, Девич (Гоменюк 90+5). Тренер — Мирон Маркевич.
 Рефері — Жабченко (Сімферополь).
Дніпропетровськ. «Дніпро-Арена». 27 739 глядачів. Мінус 1 градус.
Нагадаємо, що в першому таймі цього незвичного матчу, який розпочався 6 жовтня, «Дніпро» впродовж перших 15 хвилин забив два швидкі голи. Господарі добре використали стандартні положення. Двічі після ударів головою Мандзюка та Зозулі капітулювати доводилося Дишленковичу, котрий тоді захищав ворота слобожанців.
Потім ініціативу перехопив «Металіст» і після розіграшу кутового скоротив відставання до мінімуму. Зблизька забив Едмар. Через форс-мажорні обставини (на стадіоні зникло освітлення) другий тайм зіграти не вдалося.
Зміни у складах майже через два місяці були мінімальними. І команди діяли з таким завзяттям, ніби й не було тривалої паузи. Харків’яни добре усвідомлювали, що у них обмаль часу для порятунку. Й одразу заграли швидко і гостро. Вже протягом перших 15 хвилин Бойко тричі рятував «Дніпро» від неприємностей.
Наполегливість гостей була винагороджена. Успіх їм принесла вдала заміна. Мирон Маркевич кинув у бій свіжого Марлоса. Той відмінною передачею вивів на удар Девича, котрий у дотик зрівняв рахунок.
Після цього більше атакували вже господарі. Але вони лише раз створили по-справжньому гострий момент. Матеус намагався перекинути м’яч через воротаря. Але Горяїнов відвів загрозу. Здобуте в Дніпропетровську очко дало змогу харків’янам наздогнати «Динамо».
Наступний, 19-й, тур чемпіонату відбудеться  1 березня (базовий день)  2014 року.
Протистояння Романа Зозулі (ліворуч) і Алехандро Гомеса.