Особливо мешканці Рівненщини вболіватимуть за рівнян Дмитра Котовського і Анастасію Новосад, які змагатимуться з лижної акробатики. Рівненські спортсмени дуже добре себе зарекомендували на етапах Кубку світу з фрістайлу і змогли отримати допуск до участі в Олімпіаді цього року. Дмитро Котовський уперше братиме участь у змаганнях такого рівня, Анастасія ж Новосад на Олімпійських іграх дебютувала у 2014 році.
80
Рівне вболіватиме за всіх українських спортсменів, що захищатимуть спортивну честь України на ХХІV зимових Олімпійських іграх у Пекіні (Китай).
![Уболіватимуть за олімпійців](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/250122/b14ed24a2a1447a18782b9ec3f93e6e9.jpeg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59