На ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого фольклору «Котилася торба...» чекають фольклорні гурти з Польщі, Литви, Молдови, Грузії, Туреччини, а також колективи національних меншин з міст України. Тож під час зустрічі Дубенського міського голови Василя Антонюка з директором Рівненського обласного центру народної творчості Іриною Рачковською обговорили організаційні, технічні та фінансові питання з підготовки та проведення фестивалю, котрий відновлюється після трирічної перерви.
64
Дубно у серпні прийматиме ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого фольклору «Котилася торба...».
![Дубно прийматиме міжнародний фестиваль](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/250122/torba.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59