— Обладнання використовується під час надання медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку й дуже доречне у віддалених селах, де лікарю потрібно проконсультуватися з вузькопрофільними колегами, — розповідає сарненський міський голова Руслан Серпенінов. — А закупили це вкрай необхідне обладнання за кошти державного та місцевого бюджетів. Співфінансування з бюджету Сарненської міської територіальної громади — по 11 тисяч гривень на кожен комплект.
Рівне.
99
Обладнання для телемедичного консультування отримали лікарі первинної медико-санітарної допомоги Сарненської міської територіальної громади Рівненщини.
![Лікарі отримали чотирнадцять комплектів для телемедицини](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/02/020222/komplekt.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59