До опанування програм за напрямами стали майже 50 військовослужбовців-контрактників, що прибули з усіх регіонів України.
— Наш навчальний заклад має широкий спектр завдань та можливостей, — розповів начальник школи підполковник Сергій Михайліченко. — Протягом двомісячного терміну у нас відбуватиметься підготовка сержантів базового рівня і начальників комплексних апаратних зв’язку. Упродовж фахової підготовки за спеціальностями курсанти опановуватимуть і програму розвитку командирських якостей ланки молодших командирів.
Як зазначив офіцер, навчальні програми та матеріально-технічна база школи не тільки у повному обсязі адаптовані до стандартів НATO. Вони також складені з урахуванням досвіду бойових дій. Усі викладачі та інструктори школи мають досвід виконання завдань у районі АТО/ООС.
Новацією, що значно підвищила привабливість навчання у школі спеціалістів зв’язку та кібербезпеки, стало посилене вивчення іноземної мови. На думку керівництва навчального закладу, це не тільки сприятиме розвитку комунікації з іноземними колегами за фаховими напрямами, а й стане кроком в особистому самовдосконаленні військовослужбовців Збройних Сил України.
Серед пріоритетів діяльності навчального закладу залишилася і підготовка спеціалістів зв’язку для миротворчих підрозділів ЗС України. Зокрема, найближчим часом за удосконаленими програмами навчання у школі розпочнуть майже 40 військовослужбовців-зв’язківців, які є кандидатами до складу окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.
За інформацією служби зв’язків з громадськістю командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.