Добре, що фармація розширює асортимент. Це дає змогу обирати ліки, які, як кажуть, по кишені саме вам. От тільки не зручно, коли інструкція надрукована надто дрібним шрифтом: іноді доводиться навіть лупу шукати. Люди, які мають поганий зір, можуть не розгледіти інформацію щодо побічних ефектів або правильного дозування. А це дуже небезпечно. Тому раджу не займатися самолікуванням і звертатися до сімейного лікаря. Саме медик дасть кваліфіковані поради про ваш курс лікування.
Новоград-Волинський
Житомирської області.
З пошти
247
247
Нам радять не займатися самолікуванням і звертатися до сімейного лікаря.
![Не займайтеся самолікуванням!](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/02/110222/liky.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59