До тренувань залучаються інженерні підрозділи, що виконують завдання зі встановлення мінних загороджень, танкові підрозділи та протитанкова артилерія.
— Щоразу під час тренування ми маємо досягнути максимального скорочення часу від надходження наказу командиру підрозділу, прийняття ним відповідного рішення до практичного його виконання конкретним номером обслуги гармати або екіпажу танка, — повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, протитанковий резерв швидко та організовано здійснив переміщення на рубіж розгортання, а інженерно-саперна група задля якісного виконання завдання протитанкістами без затримок здійснила встановлення мінних загороджень.
Із танковими підрозділами угруповання військ, яке підпорядковане командуванню, заходи бойової підготовки відбуваються у складі екіпажів і в складі взводів.
Своєю чергою танкісти здійснили висування роти до району очікування, переміщення та розгортання в бойовий порядок на вогневому рубежі для відбиття наступу ймовірного противника, а також відхід і переміщення до районів зосередження.
— Цього разу танкістів було піднято за тривогою. Після отримання бойового наказу вони швидко здійснили марш у район очікування з подальшим виходом на вогневі рубежі, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв. —
Під час розвідки боєм танкові екіпажі визначили головні сили противника та змусили його виявити себе. Вже після того, як умовний противник викрив себе, танкісти вступили в бій.
Як зазначив командувач, досвід антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил показав, що танки є однією з основ наступальної операції. Саме тому протитанковий та загальновійськовий резерви мають бути завжди готові до вогневого ураження противника.
— Але підготовка підрозділів на цьому тренуванні не завершується. Підтримання професійних навичок військово-
службовців триватиме й надалі, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!
Текст і фото відділу зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.