Хочу висловити велику подяку лікарям Луганського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що у Лисичанську. У період з 10 по 13 лютого у зв’язку з тяжким станом мами була потреба часто викликати медичну допомогу. Вдячні за увагу, за врятоване життя, за добро і професіоналізм. Різні були бригади, але всі лікарі — фахові спеціалісти і дуже добрі люди. Гордість медицини! Надзвичайна подяка та повага і низький уклін!
Лисичанськ.
З пошти
484
484
Подяка лікарям Луганського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф від Вікторії Гусакової з Лисичанська.
![Подяка медикам](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/02/150222/75619109_129517931823610_642577659246673920_n.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59