Заслужений майстер народної творчості України Тетяна Федорова провела для учнів-третьокласників Ірпінської школи № 12 майстер-клас з виготовлення фігурок янголів. Бібліотекарі намалювали на окремих аркушах паперу контури постатей янголів. Діти їх розфарбовували і вирізували. Тетяна Федорова навчила школярів виготовляти лялькових янголів з тканини. Водночас дітям розповіли про подвиг Героїв Небесної Сотні.
Київська область.
З пошти
669
669
Напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, в бібліотеці для дітей міста Ірпеня на Київщині відбулася акція «Янголи пам’яті».
![Відбулась акція «Янголи пам’яті»](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/02/230222/Янголи.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59