Депутати Європарламенту до того ж підготували низку звернень до Європарламенту із вимогою запровадити ще жорсткіші санкції проти Росії за війну з Україною. А також звернення з проханням надати Україні більше зброї і посилити гуманітарну допомогу. Він також повідомив, що наступного тижня у Брюсселі буде проведено дні солідарності ЄС з Україною. Голова Європейської частини ПКА вважає, що найближчим часом варто було б організувати більше особистих поїздок євродепутатів до України, оскільки їхня фізична присутність на українській землі може стати одним із факторів посилення безпеки.
Перша заступниця Голови Української частини ПКА Іванна Климпуш-Цинцадзе підтримала цю ідею. Вона заявила, що українська сторона готова сприяти в організації цих візитів: «Ми вдячні тим євродепутатам, які відвідали Львів. Можемо також допомогти в організації візитів і до Києва».
Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала європейських колег про зміни в Українській частині делегації. Напередодні замість представника ОПЗЖ Олега Волошина, заступницею Голови УЧ ПКА обрали народну депутатку України від партії «Голос» Інну Совсун. Комітет з питань інтеграції України до ЄС також ініціював звернення про відкликання Олега Волошина зі складу ПКА взагалі.
Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що платформу Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС варто використовувати для просування важливих питань для України в умовах війни. Це стосується, передовсім, звернення обох частин ПКА до Європейської Комісії щодо подальших кроків із підготовки документу для розблокування кандидатського статусу України в ЄС. Вона закликала працювати над спільним документом із закликом до ЄС запровадити ембарго на імпорт нафти та газу з Росії, також просити посилити санкції проти Російської Федерації. Важливо, на думку Іванни Климпуш-Цинцадзе, попередити європейську спільноту і про нові можливі загрози з боку РФ в Україні. Це хімічна та ядерна загрози, а також викрадення людей: «Учора окупанти взяли в полон легендарну жінку-парамедика, яка протягом восьми років війни працювала і допомагала людям. Зараз терористи використовують цю практику викрадення, захоплення у полон, щоб потім обмінювати людей на своїх військових. Важливо також про це згадати у спільному документі ПКА, щоби він став основою для подальший дій Європейського Парламенту».
Окрім цього, Перша заступниця Голови Української частини ПКА закликала європейських колег активно працювати зі своїми Урядами для допомоги Україні, щоб якнайшвидше зупинити геноцид українського народу і смерті невинних людей.
Учасники засідання погодилися, що зустрічі ПКА в умовах війни мають відбуватися значно частіше. Наступну зустріч домовилися провести уже на початку наступного тижня.