Про це інформує Держпродспоживслужба України.

Серед учасників – агрофірми, виробничі компанії, військові адміністрації, міські (територіальні) громади, торгові та логістичні компанії. Платформа дає можливість усім користувачам оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреба на місцях.

Зазначимо, що нині спостерігається тенденція зростання підключень користувачів з Чернігівської області, яка поступово відновлюється після військового вторгнення.

Серед найпоширеніших потреб, які публікуються на платформі, – дріжджі, борошно, рибна продукція, медикаменти та дизельне паливо. Загалом тут опубліковано більш як тисяча потреб і для населення, і для підприємств. Найбільше відкритих заявок – у Миколаївській, Київській, Житомирській та Хмельницькій областях.

Кількість пропозицій, опублікованих на платформі, також перевищує тисячу. Найбільше відкритих пропозицій у Полтавській, Хмельницькій, Київській та Львівській областях. Серед товарних позицій, які пропонуються користувачам, – соняшникова олія, крупи, сиро-молочна продукція, дизельні генератори та інші товари.

Довідково

Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як базу для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безплатно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися, – інформує Держпродспоживслужба України на сторінці відомства в мережі.

«Голос України».