Тут готуватимуть спеціалістів за професіями "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" та "Плодоовочівник".
Це вже чотирнадцятий такий центр, відкритий на Житомирщині. Загальна вартість його створення становила майже 8 мільйонів гривень. Це кошти як із державної скарбниці, так і самого освітнього закладу.
Зокрема, в ліцеї відремонтували приміщення та створили три нові кабінети. Для оснащення центру придбали новітню сільгосптехніку: трактори, вантажний автомобіль, обертовий плуг, сівалку, дисковий лущильник та культиватор, а також необхідні для навчання сучасних агротехнологій міні-теплиці, набори інструментів, мультимедійну техніку тощо.
До відкриття навчально-практичного центру долучилися представники Житомирської ОВА і РВА, Коростишівської громади, навчальних закладів і фермерських господарств краю.
"Потреба сільського господарства в якісних кадрах постійно зростає. І не дивно, адже навіть під час війни варта, яку несуть сільгосппідприємства області на аграрному фронті, залишається однією з найважливіших. Саме тому ми прагнемо вивести профтехосвіту в області на сучасний рівень", - наголосив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Фото зі сторінки Коростишівського професійного аграрного ліцею у Фейсбуці.