У цей час в обласній клінічній дитячій лікарні оперували 11-річного хлопчика (на знімку). Відкласти операцію було неможливо. У маленького пацієнта діагностували гострий апендицит. Рятувати дитину необхідно було швидко, не припиняючи хірургічного втручання.
«Щойно зникло світло, одразу перейшли на резервне живлення з дизель-генератора, — повідомляють на сайті департаменту охорони здоров’я Вінницької ОВА з посиланням на директора обласної дитячої лікарні Василя Паненка. — Освітлення в операційній було таким, як зазвичай. Операція минула успішно. Наш пацієнт почувається добре».
Аналогічна ситуація виникла в обласній клінічній лікарні імені Миколи Пирогова. Там теж під час ракетних обстрілів території області тривала операція. Як зазначають у дописі обласного департаменту охорони здоров’я, хірургам довелося завершувати розпочату роботу вже при ввімкненні генератора.
До речі, всі лікарняні заклади краю мають альтернативні джерела електропостачання, що дає можливість медикам рятувати життя пацієнтів навіть під час припинення централізованого забезпечення електрикою.
Вл. інф.
Фото з сайту департаменту охорони здоров’я Вінницької ОВА.