А діти, навіть з однієї школи чи класу, живуть на різних. А коли вимикають електроенергію — не працює Інтернет. Відтак діти не мають можливості навчатися навіть дистанційно. Батькам молодших учнів надсилають завдання, які інколи нереально виконати через вимкнення світла. Отож дистанційка — це навчання для галочки.
Рівне.
123
Якщо у селах, хоча й із труднощами, вчителі підлаштовують дистанційне навчання під графіки відключень, роблячи початок навчань «плаваючим», то в Рівному зробити це практично неможливо, оскільки тут практикують відключення електроенергії повулично.
![Дистанційки без світла фактично немає](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59