Череду з чотирьохсот корів вивезли на Дніпропетровщину під час евакуації Бахмутського молочного господарства — вони знайшли новий дім у Дніпровському районі.

Як розповів перший заступник міського голови Бахмута Олександр Марченко, це стадо, яке вціліло: «На фермі були «прильоти», руйнування. Частина тварин загинула. Але вдалося вивезти більшість поголів’я. Бахмутський напрямок зараз найгарячіша точка. Дуже вдячний, що Дніпропетровщина відгукнулась на наше прохання».

Істотно допоміг у порятунку тварин та з їх подальшим розміщенням власник господарства з Дніпровського району Давид Аракелян. Він безплатно надав транспорт, на якому велику рогату худобу рятували прямо   з-під обстрілів.

За два дні вивезли чотири сотні корів.

«До нас звернулись із бахмутської ферми. Сказали, що ситуація дуже складна. Попросили вивезти тварин. Ми вирішили, що зможемо прийняти череду. Велика рогата худоба — то наше покликання. Тож взяли над коровами опіку. Доглядатимемо», — каже фермер, котрий також надав приміщення, де тварин розмістили.

На новому місці, що розташоване за 350 кілометрів від Бахмута, для «переселенців» виділили окремий корпус, який заздалегідь звільнили та вичистили. Упродовж місяця тварини перебуватимуть на карантині. Ними опікуються працівники молочно-тваринницької ферми та ветеринари. Корови дуже налякані й виснажені переїздом. Але головне, що тепер уже в безпеці.

У Дніпропетровській ОВА додають, що вірменська діаспора, до якої належить Давид Аракелян, допомагає регіону з перших днів війни — підтримує Україну та разом з усіма нами наближає Перемогу.
Керівник ОВА Сергій Лисак вдячний бізнесу за небайдужість, за те, що бере під своє крило колег з охоплених війною регіонів: «З початку війни Дніпропетровщина вже прийняла десятки релокованих підприємств з Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської областей».


Пережите змусило плакати й корів.
 


Керівництво області відвідало релоковане підприємство.

Фото Дніпропетровської ОВА.