Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Польщі за системну, постійну підтримку України у захисті від росії. Вона наголосила, що Польща з Україною одностайні у питанні надання Україні зброї, фінансової допомоги, а також санкційного тиску на росію. Водночас голова Комітету закликала польських колег працювати із західними політиками, які досі бояться спровокувати рф: «Вони досі дуже бояться ескалації цієї війни. Але вони мають зрозуміти, що росії не потрібен привід для ескалації. Вона сама ці приводи створює».
Голова Комітету висловила сподівання, що вже наприкінці цього року Україна розпочне переговори про вступ до ЄС. Для цього потрібно виконати ті умови, які наша держава отримала разом із наданням кандидатського статусу. Щодо вступу в НАТО Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що Захід не має права повторити ту помилку, якої припустився у 2008 році, коли Києву відмовили у наданні Плану дій щодо члества в НАТО. На саміті у Вільнюсі, у липні цього року, Альянс має дати чіткий сигнал Україні щодо її майбутнього приєднання, - впевнена голова Комітету: «Вільнюський саміт має чітко окреслити наші відносини з НАТО і, або завершитися чітким запрошенням України після закінчення війни, після нашої спільної перемоги, або дати чіткий, однозначний сигнал щодо нашого членства».
Іванна Климпуш-Цинцадзе також повідомила, що напередодні засідання Парламентської асамблеї НАТО у травні цього року українські парламентарі разом з європейськими колегами готують резолюцію щодо майбутнього місця України в Альянсі. «Ми зараз намагаємося максимально залучити Парламентську асамблею НАТО підтримати резолюцію, яка має розширити політичні рішення, що будуть ухвалені під час Вільнюського саміту. І в цьому контексті ми закликаємо Польщу максимально підтримати нас на цьому майданчику», - сказала голова Комітету.
Міхал Камінський подякував Україні за те, що її народ бореться за свободу і цінності усієї Європи. Він переконаний, що Україна має отримати чіткі терміни щодо приєднання до Європейського Союзу та НАТО.