«Подальша робота з Радою Європи над проектами у межах реалізації Плану дій має відповідати потребам українців — як в умовах повномасштабного вторгнення, так і повоєнної відбудови. І для нас це важливо — забезпечити потреби народу на різних рівнях», — наголосив насамперед Олександр Корнієнко.
Також він зазначив, що План дій має стати інструментом досягнення багатьох інших завдань, включно із забезпеченням належного функціонування державних інституцій, належного врядування та проведення демократичних виборів, особливо з огляду на велику кількість переміщених осіб.
«Ми продовжуємо наш євроінтеграційний трек, зокрема, обговорення важливих законодавчих ініціатив, в яких нас підтримує Рада Європи», — акцентував Перший віцеспікер, висловивши сподівання на подальшу тісну співпрацю з Директоратом координації програм та Радою Європи.
«Якби Рада Європи змогла стати певним містком, що допомагав би нашим кадрам правильно взаємодіяти з донорами чи готувати відповідні заявки, це суттєво сприяло б швидкості відновлення і зміцнення побратимства між українськими та європейськими громадами», — зауважив, зі свого боку, Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін.
Прес-служба Апарату Верховної Ради України