Аспірант Михайло Матвєєв.

Багато сільгоспугідь заміновано. Низька закупівельна ціна зерна. Та аграрії розуміють важливість надійного тилу для захисників Батьківщини.

Щоденно наполегливою працею робітники поля доводять всьому світу, що українці — справжні господарі на своїй землі.

Розпочали жнивувати й у відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О. В. Музиченка», яке має у користуванні майже 2,5 тисячі гектарів.

Головний інженер Михайло Шевчук, комбайнер Олександр Перунов, помічник комбайнера Віктор Григорина.

Тут розвинуте сучасне рослинництво, також є молочно-товарна ферма.

Господарство використовує в роботі сучасні підходи, співпрацює з провідними вітчизняними та зарубіжними науковими установами.

Щороку понад 2000 студентів проходять тут практику — виробничу і з різних предметів. Це є пріоритетом роботи агроформування.

«Нині у полі працюють сучасні комбайни, одночасно відбуваються підбирання соломи, заготівля силосу та сіна, адже в нинішніх умовах зволікати не можна», — каже директор сільгоспвиробництва Микола Журавель.

Директор Микола Журавель та начальник відділу організаційної діяльності та навчально-виробничої практики Микола Грунтковський.

Під час воєнного стану важливо зберегти потенціал навчально-дослідних господарств НУБіП як бази практичної підготовки студентів.

«Необхідно зберегти якість освітнього і наукового процесів, підготовку фахівців, які забезпечують продовольчу безпеку держави. Україна буде з хлібом і нашою Перемогою», — наголошує ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

Фото автора