Експерти популяризуватимуть онлайн новітні підходи в рослинництві, допомагатимуть адаптуватися до змін в агросекторі та залучати кошти для розвитку бізнесу. Фахівці центру також надаватимуть консультації для тих, хто хоче, але поки що не знає, як формувати кооперативи. Ініціатива реалізується в межах Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі за фінансування Німеччини.

Відповідно до різних напрямів розроблені цілі технологічні ланцюги, які крок за кроком розповідають, як діяти. Приміром, для тих, хто хоче займатися вирощуванням овочів, розроблений алгоритм, як підготовити ґрунт, підібрати сорти та гібриди, організувати системи живлення та захисту, підкажуть, які можуть бути допоміжні продукти та нішеві культури.

Спеціальний цикл розроблений для плодово-овочевої переробки. А тих, хто хоче більше знати про інноваційні технології у плодоовочівництві, ознайомлять із точним землеробством, діджиталізацією у цій галузі, системами зрошення, вертикальним вирощуванням тощо.

Дедалі більшої популярності набувають способи екологічно безпечного ведення сільського господарства, зменшення карбонового сліду у рослинництві, органічне землеробство.

Ті, хто хоче навчитися управляти аграрним бізнесом, володіти секретами маркетингу та продажу, залучати гранти та інвестиції, теж отримають допомогу і підтримку.

Хмельницька область.