У змаганнях взяли участь представники всіх 13 громад району. За результатами турніру першість здобули спортсмени з Доманівської та Бузької селищних рад. Друге місце посіли активи Дорошівської сільської ради та Вознесенської міської ради. Третє здобули юні футболісти Єланецької та Веселинівської селищних рад. Переможці нагороджені кубками та медалями. Про це повідомив народний депутат України від Миколаївщини, голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний.
«Щоразу на таких заходах бачу в очах дітей радість і радію сам, що вони мають можливість вивільнити так свою енергію і зустрітися з друзями. Особливо це важливо під час війни, щоб діти могли розвантажити психіку.
Вручив подарунки: клавіатури для комп’ютерів та м’ячі», — зазначив народний депутат.
У день проведення змагань він також ініціював проведення наради за участю керівництва Вознесенської РДА, першого заступника начальника Миколаївської ОВА Георгія Решетілова та голів територіальних громад Вознесенського району.
Обговорили з учасниками участь громад Вознесенського району у спортивних змаганнях Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч». Загалом у цій спартакіаді на Миколаївщині зареєструвалися 511 команд. Під час олімпіади учні змагаються у п’яти видах спорту. Найбільше команд з волейболу — 143, футзалу — 141 та баскетболу — 118. Також зареєструвалися 58 команд зі спортивного орієнтування та 51 — з чирлідингу.
Олександр Пасічний розповів про свою ініціативу стосовно підтримки дитячого спорту. Всі голови громад підтвердили, що після допомоги ЗСУ важливим є питання підтримки дитячого спорту та психологічної допомоги дітям.
Очільники громад запевнили, що візьмуть активну участь в ініціативі. Під час наради не залишилося без уваги питання виділення коштів на потреби військових.
Під час роботи на 127-му виборчому окрузі, від якого Олександра Пасічного обрано народним депутатом, він побував у прифронтових громадах. «Миколаївщина досі має окуповані території, є громади, котрі щодня обстрілює ворог. Усе, що летить по Україні з моря, летить через нашу область, де наші воїни намагаються це збити. Щодня ми стикаємося з новими викликами і загрозами, але важливо злагоджено працювати для безпеки та добробуту громад», — зазначив народний депутат.
Саме для цього в Миколаївській РВА зібрали нараду, на якій були присутні голови громад району, представники військових формувань, РТЦК та СП, ДСНС й інших установ. Розглянули вкрай важливе питання Радсадівської громади, в якому намітився прогрес.
Річ у тім, що досі було відсутнє укриття у багатопрофільній лікарні Веснянської та Радсадівської сільрад. На початку війни у підвалі лікарні приймали пологи та проводили складні операції, але це не укриття, і в лікарні необхідно його побудувати. На нараді громади висловили попередню згоду на виділення коштів для створення проєктно-кошторисної документації. Ці питання мають погодити депутати цих рад на засіданнях сесії. Тож перші зрушення вже є.
«Також розглянули важливе питання для всієї країни — підтримка армії з коштів місцевих бюджетів. Наразі законодавство регулює такий вид допомоги тільки для ТрО. Однак законопроект, що регулюватиме виділення коштів на ЗСУ, наразі готується до другого читання, тож надалі це питання має бути врегульоване», — поділився Олександр Пасічний.
Він зазначив, що такі зустрічі надзвичайно важливі для взаєморозуміння між державною владою та місцевим самоврядуванням, адже всі працюють на єдиний результат.
Фото з відкритих джерел.