Мову вели про подальше впровадження законодавчих змін щодо цифровізації, можливості запуску ДАТА-центрів і розбудову галузі інформаційних технологій у регіоні, залучення інвестицій — також у формі державно-приватного партнерства і посилення міжнародної співпраці на цих напрямах роботи.

Порушені теми, за словами Михайла Лаби, надзвичайно важливі і у безпековій складовій держави та розробці для військових, і у наданні електронних послуг населенню. До прикладу, принцип цифрової держави реалізується у застосунку Дія, який розробило Міністерство цифрової трансформації України під керівництвом Михайла Федорова.

Михайло Лаба водночас відзначив і роботу порталу «Допомога Закарпаття», створеного за підтримки керівництва облвійськадміністрації — зокрема, профільного заступника голови Олександра Пацкана.
Завдяки порталу впроваджується цифровізація сфери соціального захисту. Тут — низка важливих послуг для військовослужбовців і членів родин зниклих або полонених захисників; ресурс буде у нагоді ВПО і представникам бізнесу.

Народний обранець підкреслив, що загалом є хороші напрацювання, бачення, взаємодія, перспективні проекти на території Закарпаття щодо подальшої цифровізації, впровадження захисту даних і зв’язку та розбудови інформаційних технологій. А це — крок уперед.

Ужгород.

Фото прес-служби народного депутата України.