Зокрема, зростає надходження артилерійських снарядів, і наші воїни активніше відповідають окупантам.
Про це розповів народний депутат, заступник голови профільного Комітету, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.
«Виділивши допомогу, США дали приклад іншим союзникам. Захід «прокинувся», він готовий давати відсіч, тому посилюється не тільки військова допомога, а й запроваджуються нові та вторинні санкції. Сподіваємося, що партнери взяли курс не просто допомагати стільки, скільки потрібно, а допомагати до Перемоги України», — зазначив парламентарій.
За його словами, надання далекобійних ракет ATACMS — дуже важливий крок, який дозволить перерізати логістичні шляхи ворога та знищити склади, що розташовані на значній відстані від лінії фронту.
«Якщо знищуються склади, то солдати в окопах нічого не зможуть зробити без озброєння, без підтримки артилерії. Далекобійні ракети радіусом дії у 300 км дадуть змогу нам узяти під вогневий контроль усю окуповану рф територію, включно з Кримом. Думаю, це дозволить суттєво послабити противника на південних рубежах та на східному фронті», — сказав народний депутат.
Він також нагадав, що сьогодні відбудеться 21-ша зустріч Контактної групи з питань оборони України.
«Я думаю, в межах цього засідання буде більше конкретизації за напрямками, адже у форматі «Рамштайн» протягом останнього року створено 8 коаліцій — від бронетанкової до коаліції дронів. Об’єднання в цих напрямках дозволяє ефективно надавати допомогу вчасно й певними логістичними шляхами. Звичайно ж, на порядку денному в пріоритеті артилерійські снаряди, системи ППО та ракети до них, бронетехніка та далекобійні ракети», — повідомив політик.
Прес-служба Апарату Верховної Ради України.
Фото rada.gov.ua.