Коли завданням суб’єктів призначення буде пошук незалежних, доброчесних і професійних кандидатів, а не тих, хто зручний чи лояльний.
«Це і є спільний інтерес усіх нас. Це національний інтерес усього Українського народу. Особливо в умовах війни», — акцентував він.
Як зауважив водночас Руслан Стефанчук, саме на поточне скликання Парламенту випав найскладніший історичний виклик — забезпечувати представництво Українського народу у цих умовах, забезпечувати демократію в країні, на території якої щоденно ведуться масштабні бойові дії.
«Аби народ був вільним і сильним, аби він міг боротися й перемагати, ми мусимо оберігати нашу демократію. Цього можна досягти лише, поважаючи й захищаючи Конституцію, сприймаючи її не як пафосну декларацію, а як реальний дороговказ державної діяльності. Як акт установчої влади Українського народу, який утворив, виборов, а зараз захищає власну державу, щоби вона могла захищати права й свободи кожного українця», — наголосив Голова Верховної Ради України.
«І допоки останній загарбник не покине територію Української держави, головне, що мають робити всі органи державної влади, — це щоденно й невтомно допомагати нашій армії й нашому Українському народу, щоби пришвидшити перемогу», — зауважив Руслан Стефанчук.
Насамкінець він акцентував, що свою частину цієї роботи мусить системно, послідовно, а головне — справедливо — виконувати й Конституційний Суд України. Спікер Парламенту України побажав новому судді Конституційного Суду України Сергію Різнику натхнення у цій нелегкій та відповідальній роботі, а всьому Конституційному Суду України — великих успіхів у справі утвердження верховенства права та національної Конституції.
Прес-служба Апарату Верховної Ради України.
Фото rada.gov.ua.