А саме коли влада йде до людей, щоб пояснити мотиви тих чи інших дій, поділитись розумінням і підходами до прийняття рішень, вислухати поради й альтернативні бачення та спільно знайти відповіді на надскладні питання.

«Цими питаннями є економічне бронювання та економічна мобілізація, — зазначив голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук.

— Нам з Головою Комітету Дмитром Наталухою важливо було пояснити логіку й мету відповідних законодавчих ініціатив і чому, на наш погляд, такі законодавчі ініціативи необхідні саме зараз, чому зволікання з їх впровадженням та страх перед тим, щоб взяти на себе відповідальність, щодня вартує життя українцям.

Важливо було почути, що думають про економічне бронювання та мобілізацію ті, хто не на диванах і в кабінетах, а в окопах захищає суверенітет і цілісність України. Почути критику й пропозиції, почути й інші проблеми, пов’язані із забезпеченням, комунікаціями та формуванням військових підрозділів, їх боєздатністю й боєготовністю, технічним та технологічним оснащенням, поговорити про справедливість і відповідальність!

Перемога формується з різних складових. Це військова звитяга на полі бою, професійне й людиноцентричне командування, медична допомога, чесна, сумлінна й віддана праця кожного українця — хто не воює, потужна економіка з пріоритетом на підтримку й забезпечення сил оборони, розумна мобілізація, адекватні документообіг і процедури.

Це медійна політика й пропаганда священного обов’язку захисту України, заохочувальне фінансове забезпечення, соціальні гарантії військовим та їхнім сім’ям, доброчесність державного управління, підтримка міжнародних партнерів і, безумовно, новий суспільний договір між людиною, суспільством, державою та бізнесом, який здатен забезпечити основу для досягнення Перемоги у всіх сенсах цього ємного слова».

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.