Спортсмени протягом чотирьох днів змагалися на таких дистанціях, як спринт, 3,5 МГц, 144 МГц та радіоорієнтування. У складі збірної команди України Донецьку область і Лиманську громаду представив заслужений майстер спорту Олексій Іванько.

У віковій категорії М21 Іванько двічі зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Він здобув особисте «золото» на класичній дистанції 3,5 МГц, а також командну перемогу на дистанції 144 МГц разом із Владиславом Іщуком та Дмитром Іщенком. У особистому заліку на діапазоні 3,5 МГц Олексій показав час 55 хвилин 44 секунди, залишивши позаду суперників із Чехії, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, Словенії, Швеції.

Крім цього, радіоспортсмен Донеччини відзначився «сріблом» у командному заліку на дистанції 3,5 МГц та посів четверте місце в особистій першості на дистанції 144 МГц і в радіоорієнтуванні. Тренером Олексія є Юлія Іванько.